Moda son yıllarda birçok sektöre el uzattı ve değişmesinde öncü oldu. Özellikle kıyafetlerde yeni bir tarz ve konsept akımını başlatan modacılar, sezonun trendlerini meraklılarına göstermeye devam ediyorlar. Yalnızca kıyafette değil tüm sektörlerde moda hâkim konuma yerleşti. Teknolojide önemli adımlara sahip olan markaların son model telefonları moda haline geldi. Çeşitli alanlarda moda çığır açmaya devam ederken güzellik sektörünün de olmazsa olmazları arasında yer almaya başladı.

makyaj hataları

makyaj hataları

Siyahın Asaletini Gözlerinize Yansıtın

Sezonun moda renkleri ile harmanlanmış olan makyaj önerileri, hanımların büyük ilgisini çekiyor. Son derece güzel ve doğal görünebilmeniz için yapılan makyajlar alımlı ve buğulu bakışlara sahip olmanızı kolaylaştırıyor.

hatalı makyaj

hatalı makyaj

Asla eskimeyen ve modasını yitirmeyen siyah rengi hepimiz severiz. Makyajda kullanımda da hoş bir görüntü oluşturmaya yetiyor. Farla gözlerinizin bitimine gölge yaparak son derece güzel görüntü sergileyen bu makyaj türünde rimel ve dipliner kurtarıcılardan birisidir. Yaz aylarında olduğunuzu unutmamalı ve fondöten seçiminizi bir ton daha koyu yapmalısınız. Böylelikle cildiniz daha ön planda olacak, teninizle uyum sağlayacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir