Yıllar evvel ulaştığı ideal kilosunu iki çocuk sahibi olmasına rağmen hala korumayı başaran eski manken Ebru Şallı‘nın formülü çok özel bir karışım. Son zamanlarda özellikle zayıflama konusunda ki tavsiyeleri ile gündeme gelen ebru şallı bu karışımın çok etkili olduğu konusunda iddialı. Formül fazla kilolarınızdan kurtulmanızı sağlarken baş belası selülitlerinizi gözle görülür şekilde yok ediyor. Kendi yaşantısında özellikle bir diyet programı uygulamadığını söyleyen manken uzmanının tavsiyesi üzere alışkanlık haline getirdiği bir beslenme programına riayet ettiğini dile getiriyor. Vejetaryen olan eski mankenin hayatında spor ise vazgeçilmezi. Özellikle şok diyetlerden uzak durduğunu belirten Ebru Şallı bu gibi sağlıksız programların dâhilen olduğu kadar dışarıdan fiziksel olumsuz etkileri olduğuna da inanıyor. Şeker tuz ve unlu gıdalardan olabildiğince uzak durduğunu belirten şallı zeytinyağı kullanımını özellikle tavsiye ediyor.

Ebru Şallı Diyeti ile Kilo Verme

Pilatesle yakından ilgilenen eski manken Ebru Şallı sporsuz form tutulabileceğine kesinlikle inanmıyor. Ebru Şallı yeşil çayın mucizelerine inananlardan. Bu yüzden günde iki bardak içtiğini söyleyen şallı sebze ve meyve ağırlıklı besleniyor. Ara öğünlerinde ise karbonhidrat ve yüksek içeren besinler tüketmeyi de ihmal etmiyor. Kendisinin de denediği ve çok olumlu sonuçlar aldığı bir formül olan özel karışım içeceğini de sizlerle paylaşmayı ihmal etmiyor.

Ebru Şallı Mucize formülünün malzemeleri:
3 Tane orta boy kabak
2 Tane orta boy enginar
1 Adet orta boy soğan
Yarım limon suyu
1  Avuç kadar brokoli
1  Avuç kadar maydanoz

Bu malzemeleri az su içerisinde haşlayarak suyu ile birlikte blendırdan geçirin. İçerisine yarım limon suyu ekleyerek bu işlemi biraz daha devam ettirin. Bu şekilde her gün taze hazırlayarak her sabah bir bardak olarak tüketebileceğiniz içeceğinizi sıcak ve soğuk olarak tercihinize göre iki türlü de deneyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir