5 günde 5 kilo verdiren bir formül olarak herkesin aklına kazınan Gülben ergen diyeti birçok kadının umut ışığı oluyor. Özellikle ünlü kadınlar tarafından önerilen bu diyetler daha çok talep görüyor ve hemen uyulama için kollar sıvanıyor.

Gülben Ergen Resimi

Yağ seçeneklerinden sadece zeytinyağı tükettiğini söyleyen ünlü sanatçı sabahları genelde tuzsuz ve şekersiz bir kahvaltı yapıyor, öğlen meyve yeşil salata tüketiyor, akşam ise ağırlıklı olarak balık ya da tercihe göre haşlama yiyecekler tüketiyor.

Gülben ergen diyetini uygularken en önemli şey herkesin vücut yapısının aynı olmadığının bilinmesidir. Şunu unutmayınız ki Gülben ergen kendi vücuduna ve kendi metabolizmasına uygun bir diyet yapıyor. Bu herkes için yararlı olacak ve hızla kilo verdirecek diye bir şey yok.

Sizin bedeniniz sadece size özeldir. Gülben ergen diyeti sizim üzerinizde faydalı olmayabilir ve boşuna geçen aç günler yanınıza kar kalabilir. Spor artı dengeli ve abartmadan yiyeceğiniz yemekler ile her zaman formunuzu koruyup sağlıklı yaşamın kapılarını açmış olacaksınız. hızlı kilo verip hemen almaktansa, zamanlar yavaş yavaş verip bir omür formda kalabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir