Hülya Avşar’ı 9 Kilo Zayıflatan Diyet Programı

Ekranların ünlü isimleri bir anda bu kadar nasıl zayıflıyor? Herkesin kafasını kurcalayan sorulardan biriside bu. Bir anda tığ gibi zayıflayan ünlülerden biride Hülya Avşar.

Hülya Avşar Diyeti

Hülya Avşar Diyeti

Diyetlerde en önemli hususlardan biri ise direk yağları eritmektir. Kesinlikle kasların kayba uğramadan yağları eritmektir. İşte burada da en büyük diyetler devreye girer ve diyetin önemi ortaya çıkar. Kesinlikle herkesin yaptığı büyük hata yağları eriteceğine kasları da eritir. Bu da büyük sorunlar çıkarır. Tabi ki kilo vermek deyince hiç bir şey yememek olmuyor. Her şeyden az bucuk yenmeli proteinli şeylerin üstüne düşülmelidir. Her neyse kısaca biz diyetimize gelelim:

Hülya Avşarı Zayıflatan Diyet Programı

Sabah: Kahvaltıda kesinlikle az ama proteinli şeyler yemeliyiz. 2 dilim kaşar, 1 dilim ekmek ve kesinlikle çok su içmeliyiz. Bal reçel gibi şeyler tüketebiliriz. Tatlı yiyerek açlığımızı bastırmış oluruz.

Ara: 5 kayısı ve bol miktarda su tüketilmeli

Öğle: Bir tavuk butu ve biraz salata.

Ara: 5 kayısı, biraz ceviz ve tercih ettiğiniz bir iki meyve yenmelidir.

Akşam: 250-350 gr balık yene bilir. 1 tavuk göğsü ve salata tada 2 enginar veya 2 kereviz 1 kase yoğurt ola bilir. Kesinlikle proteinli yiyeceklere yönelmelisiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir