Bir çok kişi ‘’bütün diyetleri denedim ama bir türlü istediğim kiloyu veremedim’’ demiştir. Sizde bu konuda mağdur sayılan kişilerdenseniz Paramediform diyetini denemelisiniz.

Paramediform diyeti iki haftada yaklaşık altı kilo vermenizi sağlayabilecek bir diyettir. Bu diyet İsviçre Sağlıklı Zayıflama Merkezi’nin hazırladığı, formunuzu ömür boyu koruyabilmenizi sağlayacak bir diyettir. Yiyerek kilo verme sistemi de denilen Paramediform diyeti aç kalmadan zayıflama imkanı sunuyor ve uzun süreli başarılı sonuçlar sunuyor.

Paramediform diyeti

Bu diyetin birkaç püf noktası bulunuyor ve bunları uyguladığınız taktirde olumlu sonuç alabiliyorsunuz. Örneği, maydanoz ile birlikte bol miktarda peynir tüketebilirsiniz. Ayrıca öğün aralarında istediğiniz kadar taze sıkılmış portakal suyu içebilirsiniz. Akşam üzeri ise taze sıkılmış havuç suyu tüketmelisiniz. Çünkü havuç suyu şeker ihtiyacınızı gideriyor ve karbonhidratların etkisini yok ediyor. Bu sayede açlık hissinizi ortadan kaldırmış oluyor.

Paramediform diyetinin bir diğer özelliğide bol miktarda bitki çaylarının tüketilmesidir. Uyguladığınız program süresince vücudunuza zararlı olmayacak bitki çayları ile zayıflamanıza ve sağlık bir görünüm elde etmenize yardımcı olursunuz. Bu diyeti denemenizde fayda var. Şimdiden kolay gelsin…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir