Bir süredir ortalarda görülmeyen güzel şarkıcı Reyhan Karaca, sonunda fazla kilolarından kurtuldu ve gün yüzüne çıktı. Yakın geçmişte yaşadığı acıyla hayata küsen Karaca, çok fazla kilo almıştı, bunun nedeni ise her zaman karşılaşılan bir durum olan bilinçsiz beslenme. Kanser hastalığı nedeniyle hayatını kaybeden kardeşi için çok üzülen sanatçı, hiç farkında olmadan kendisini yemeğe verdi ve doğal olarak da çok kilo aldı. Bir süre sonra çevresindekilerin ve kendisinin de fark ettiği aşırı kilo artışı haklı olarak paniğe neden olmuş olabilir. Abur cubur yemek, düzensiz beslenmek, vakitsiz yemek derken beslenme alışkanlıkları çok olumsuz yönde etkilenebiliyor. Bu ve buna benzer hikâyeler psikolojinin şişmanlıkla ne kadar etkili olduğuna da göstermektedir.

Reyhan Karaca Temel Reis Diyeti

Reyhan Karaca çok geçmeden ve geri dönüşü zor olan bir yola girmeden kendisini hemen topladı. Sağlıklı kilo vermek için Ender Saraç‘tan yardım alan Reyhan Karaca, diyetine de Temel Reis adını verdi. Diyetin nasıl bir şey olduğunu tahmin etmek hiçte zor değil. Elbette ki menüde bol miktarda ıspanak var.

Reyhan Karaca Temel Reis Diyeti Listesi

Sabah: müsli ve süt
Ara öğünler: meyve
Öğle sınırsız ıspanak
Akşam: ızgara ve yine ıspanak

bu menünün haricinde Reyhan Karaca bol bol rezene ve yeşil çay içmiş. Böylelikle 3 ayda 10 kilo vermeyi başarmış. Şimdi ise verdiği kiloları korumak için spor yapıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir