Pahalı ama işe yarıyor… şuan piyasa da ortala 300 ve üzeri fiyatlarda bulabileceğiniz Total Complex Anti-age Cream, gerçekten de işe yarıyor. Kırışık ve kuru ciltler için geliştirilen Total Complex Anti-age Cream, gençleştiren ve enerji veren birçok komplexten oluşturuldu.

 

Transvital Total Complex Anti Age Cream

Sadece Transvital formülünde bulunan Double Action Anti-aging Bio-Complex (çift etkili anti-aging komplex) hızlı bir şekilde yaşlanma etkilerini durduruyor. Biraz mayası, kahverengi deniz yosunu, kayın ağacı tomurcukları, buğday tohumu özü, ayçiçeği çekirdeği ve susam yağı bulanan zengin komplex, tam anlamı ile bir vitamin deposu.

Complex Anti-age Cream, vitaminli yapısı ile cildi besliyor, nemlendiriyor, yumuşatıyor, hücreleri yeniliyor ve kırışıklık dahil tüm cilt sorunlarını yok ediyor. Complex Anti-age Cream ile daha sıkı ve genç görünün bir cilt ortaya çıkar. Gözenekler sıkılaşır ve cilt yüzeyi pürüzsüzleşir. Formüldeki vitaminlerden enerji alan cilt sağlıklı bir renge ve parlaklığa kavuşur. Düzenli kullanım ile kısa zamanda büyük farklar görebilirsiniz. Sabah ve akşam cildinize masaj yaparak uygulayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir