3 Günde 3 kilo diyeti şok bir diyettir fakat düşünülenin aksine bağışıklık sistemini bozan ya da sağlıksız bir diyet olarak nitelendirilemez çünkü; uygulama süresi bakımında kısadır. Genellikle mankenlerin uyguladığı bu diyet birkaç kilo fazlası olan kişiler için uygundur.

Mankenlerin defile öncesi yaptıkları bu diyet ile 3 günde tam 3 kilo kaybedebilirsiniz. 3 günde 3 kilo diyeti aralıklarla yapılabilen ve 3 günü aşmaması gereken bir şok diyet metodu. Meyve üzerine kurulu olan diyetle fazla kilolardan kurtulurken vitamin yönünden de zengin bir detoks evresi geçirmiş olursunuz. Besin değeri bakımından zengin olan meyvelerin içerdiği bu diyet 3 günü geçmemeli ve ayda sadece bir kez uygulanmalıdır.

3 Gunde 3 Kilo Diyeti

3 Gunde 3 Kilo Diyeti

3 günde 3 kilo diyeti Tropikal meyvelerin zayıflama üzerine olan etkisi göze alınarak hazırlanmış.

1.Gün

Sabah:
3 adet kivi

Öğlen:
Bir bütün dilimlenmiş ananas

Akşam:
2 tane dilimlenmiş pepino

Birinci günde yapılan meyve tabağı dağılımı 3 gün tekrarlanır. Diyet boyunca bol su içmek çok önemli. 3 günde 3 kilo verdiren diyet listesi göze çok az ya da doyurucu gibi gelmeyebilir fakat oldukça doygunluk hissi veren bir listedir. Hem lezzetli hem de çok açlık hissetmeden sadece 3 gün dişinizi sıkabilirsiniz. Kilo vermenin yanında aynı zaman da vücut için bir temizlenme ve bir dinlenme etkisi yapan 3 günde 3 kilo diyeti vücudun toksinlerini atmasına da yardımcı oluyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir