Bu diyet gerçek bir mucize gibi. Sadece 5 günde 5 kilo verme fikri size hayal gibi gelebilir. Şok ve sağlıksız bir diyet olduğunu da düşünenler olacaktır fakat 5 günde 5 kilo diyeti sağlıksız şok diyet örneklerinden biri olamaz. Bu diyeti bir nevi bir sağlık kürü olarak düşünebilirsiniz. Tüm sindirim sistemi için adeta bir dinlenme süreci olabilir. Aşağıda verilen bir günlük menüyü 5 gün boyunca uygulayın. Bu diyeti ayda yalnızca bir kere yapmalısınız. Sıkıcı ve aç bırakan bir diyet olmaması en güzel yanı ise kısa zamanda kilo verdirmemesi vücudunuzda mucize yaratmanıza yardım edebilir.

 

5 Gün Diyeti

5 Gün Diyeti

5 Gün Diyeti Sabah:
Bir bardak limonlu ılık su
Yarım demet maydanozla birlikte ezilmiş yağsız peynir

5 Gün Diyeti Öğlen:
Buharda pişmiş mevsim sebzeleri (sınırsız)

5 Gün Diyeti Akşam:
Meyve salatası (mevsim sebzeleriyle hazırlanmış)

5 Gün Diyeti Gece:
Bir bardak limonlu ılık su

5 günde 5 kilo diyetindeki en önemli olan detay limonlu ılık su. Kesinlikle bu detayı ihmal etmemeniz gerekiyor. Bir bardak suyun içine yarım limon sıkabilirsiniz. Şeker veya tatlandırıcı kullanmayın. Diyet boyunca tatlı yemekten kaçının.

5 Gün Diyeti ile 5 Kilo” Hakkında Yorumlar

  1. Dilan dedi ki:

    meyve salatası derken meyvelerle yapılmış bir salata ı yoksa sebzelerle mi yapılmış salata olmalı…. ve ayriyetten akşamları patates salatası yesek te olabilir mi..öğle yemeği illaki buharda pişmiş mi gerekir ? cevaplarınızı bekliyorum İyi günler…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir