Sağlıklı zayıflamak için bitkisel çözümler gün geçtikçe artmaktadır. Böylelikle hem antibiyotik ve ya buna benzer ilaçlar kullanmak zorunda kalmıyoruz hem de hiç bir yan etkisi olmadan zayıflamaktayız.Doktor Ahmet Maranki’nin bize sunmuş olduğu lahana suyu kürü zayıflama yöntemiyle sağlıklı zayıflayabiliriz.

Ahmet Maranki

Kilolarımız kabusumuz olmasın. Yağlı ve bünyemize ağır gelen yemek çeşitlerinden uzak durmalıyız. Sade lahana suyunu düzenli içip faydasını görmeye başlamışken ardından hemen ağır yemeklere yüklenirsek değişiklik yarıda son bulur. Eğer ki zayıflamak istediğimize emin bir şekilde ve sağlıklı pozisyonda öneriler dikkatinde davranırsak Ahmet Maranki lahana kürü sayesinde ideal kilo ve sağlıklı vücudumuza tamamen kavuşmuş olabiliriz. Peki Ahmet Maranki lahana diyetinin içerisinde neler yer almakta birde bunu gözden geçirelim.

Lahana Suyu Kürü Malzemeler
250 gram beyaz ve ya kırmızı lahana, 1 litre su, 1 adet limon, 50 gram Elma Sirkesi.

Lahana Suyu Kürü Tarifi
250 gram beyaz veya kırmızı lahanamızı 1 litre kaynayan suya atarak 4-5 dakika bekleyelim. Ardından lahana içerisindeki mineral ve bitkisel yağlarını suya bıraktıktan sonra lahanaları çıkartıyoruz. Yemeklerden 1 saat önce hazırladığımız Ahmet Maranki lahana suyunu tüketiyoruz. Bu sayede sağlıklı günlere merhaba diyoruz. Sağlıklı zayıflama için doğrudan bitkisel çözüm.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir