Zayıflama haplarına karşı ister istemez ön yargılı davranıyor olabilirsiniz. Son birkaç yıldır sıkı bir ticarete dönüşen zayıflama hapları zamanla bir bir elendi ya da toplatıldı. Reklamlarında hep insanların duymak istedikleri söylendi. Kimileri gerçek olamayacak kadar güzel dedi, kimi de hiç düşünmeden sadece inanmak istedi. Sonuç ise; şaşırtıcı olmadı, beklenen fakat itiraf edilemeyen bir son. Yapılan en büyük yanlış, körü körüne görselliği ön planda tutup sağlığı ikinci plana atmak. Bu yazıyı yine bir zayıflama hapının içinde okumak biraz garip gelse de, ön yargılı olmamanın hiçbir şey kaybettirmeyeceğini unutmayın.

Alli Zayıflama Hapı Ve Farkı

Alli zayıflama ilacı sadece yağ enzimleri üzerinde etkilidir. Vücutta ki başka hiçbir enzimi ya da dengeyi değiştirmez. Diğer zayıflama ürünleri gibi hayalperest olmayıp kilo vermeye daha gerçekçi olarak yaklaşır. Kapsül şeklinde üretilen Alli, FDA onayı olan ilk ve tek zayıflama hapıdır.

Alli kullanırken diyet ya da spor yapmak gerekiyor. Alli sadece kilo vermeye yardımcı bir üründür. Tek başına yapılan diyet ya da spor aktivitelerinde kaybedilen kiloyu %50 oranında arttırır.

Alli Zayıflama Hapı Yan Etkileri

Alli önerilen şekilde kullanılmadığında bir takım yan etkiler görülebilir. Yağ enzimleri üzerinde etkili olan formül sadece aşırı yağlı gıdalar alındığında hoş olmayan kötü sonuçlar doğurur. İstem dışı olarak tuvalete sık ya da seyrek gitme, yağlı dışkılama ve bağırsaklarda gaz oluşur. Bu etkilerin yaşanabileceğini bilmek, vücudu ve psikolojiyi uyararak programa sadık kalma konusunda da faydalı olabilir.

Alli Zayıflama Hapı Ve Sonuç

Düzenli ve önerilen biçimde kullanıldığında Alli’den bir sonuç almamak imkansız. Görülen etki ya da verilen kilo kişiden kişiye farklıdır. Genellikle birkaç ay sonra etki görülmeye başlanır. Yavaş ve sağlıklı kilo verilir fakat sonuç her zaman kalıcıdır.

Alli Zayıflama Hapı” Hakkında Yorumlar

 1. Kübra dedi ki:

  Evet biraz yavaş ama kalıcı sonuç için değer 🙂 bırakmadan devam…

  1. admin dedi ki:

   kubra alli sonuclarini bizlerlede paylasirsan seviniriz 😉

 2. SELİN dedi ki:

  ALLİ HAPINI YENİ KEŞFETTİM, BUGÜNE KADAR İÇMEDİĞİM ÇAY,HAP,BİTKİSEL ÜRÜN KALMADI (bu arada acil vakada oldum) VE EN SONUNDA BULDUM ALLİ ZAYIFLAMA HAPI, ÇOK MEMNUNUM TEŞEKKÜRLER ALLİ.

  1. admin dedi ki:

   yorumun icin tesekkurler selin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir