Ünlülerin Diyetleri

Cem Yılmaz Diyet Listesi

499Görüntülenme

Cem Yılmaz’ın bir ayda 15 kilo zayıfladığını biliyor muydunuz? Yahşi Batı filminin çekimlerinden önce yaptığı diyet ve spor ile sağlıklı bir şekilde hızla zayıflamayı başardı Cem Yılmaz. Üstelik kabızlık sorunları yaşamadan… Kullandığı prebiyotik haplar sayesinde ve bol su tüketimi ile sindirim sorunu yaşamayan ünlü komedyen bir haftada yaklaşık 5 kilo zayıfladı.

Cem Yılmaz

İşte Cem Yılmaz’a hızla kilo verdiren o zayıflama formülü;
Bir adet yeşil elma, bir adet limon ve iki adet salatalık meyve sıkacağında sıkılır ve bir litre domates suyu iki büyük pazı yaprağı üç kereviz sapı ve 7 tane ıspanak yaprağı ile karıştırılıp sıvı hale getirilerek günde 6-7 bardak olacak şekilde içilir. Bu diyette katı besin tüketmek yasak. Yalnızca sıvı gıdalarla beslenmeniz gerekiyor.

Ünlü komedyen film öncesi fazla kilolarından bu formülü tüketerek kurtuldu sizde eğer fazla kilo sorunu yaşıyorsanız sizler için yayınladığımız bu sağlıklı diyeti uygulayabilirsiniz. Bu diyeti düzenli uygular ve katı gıda tüketmekten kaçınırsanız sizde kısa sürede kilo verebilirsiniz zorlanmadan.

Bir cevap yazın