Cilt Bakımı

Cilt Problemlerine Limon Maskesi ile Son

149Görüntülenme

Cilt problemi her yaşta herkesin şikâyetidir. Cilt problemlerine limon maskesi ile son verebilirsiniz. Yağlı ciltler özellikle limon maskesi ile ciltlerini dengelerler. Limon maskesini haftada iki kez uygulamanız cilt problemlerinizi azaltacaktır.

Cilt Problemlerine Limon Maskesi İle Son Verme Uygulaması

Limon Maskesi

Limon cildi hem içten hem dıştan besleyen önemli bir besindir. Cilt problemlerine limon maskesi ile kısa sürede son verirsiniz. Cildi beslerken pürüzleri de önlersiniz. Cilt tiplerinde sorun varsa bu maskenin düzenli olarak uygulanmasını öneriyoruz.

Limonlu maskenin hazırlanması sırasında 1 adet limonu kâseye sıkın ve içerisine 4 damla kadar nemlendirici ilave edin. Limon ve kremi iyice karıştırıp yüzünüze sürün. 10 dakika kadar bekleyip ılık su ile güzelce durulayın. Cilde derinlemesine nüfus eder ve gözenekleri de sıkılaştırır. Problem olan bölgeye daha sık yapmanızı öneririz. Limonlu maske ile cildiniz güzel bir görünüme kavuşacaktır. Kısa sürede cildiniz toparlanacak ve canlı bir görüntü elde edeceksiniz. Cilt tiplerinde özellikle sorunlu olan bölgelerde mükemmel çözümler sağlar.

,

Bir cevap yazın