Dr. Ahmet Maranki yine başarılı bir olaya imza attı ve kilo vermek isteyen bayanlara özgü zayıflama hapı üretti (Cosmic bitkisel karışım tableti). Zayıflama tableti sayesinde zayıflamak isteyip de çeşitli bitkilerle uğraşmanıza hiç gerek kalmadan kolayca zayıflama hapını kullanabilirsiniz. Zayıflama hapı ideal kilonuza ulaşana kadar kullanabilirsiniz fakat ideal kilo şartını aşmamak koşulu ile.

ahmet-maranki

ahmet maranki

Zayıflamak güzel bir duygudur, fakat bu durum aşılırda aşırı derece zayıflanırsa sağlık değerleri kaybedilebilir. Bu yüzden her şeyi tadında bırakmalı ve dengeli beslenerek zayıflamaya başlanmalı. Doktor Ahmet Maranki şifalı yağlar konusunda da açıklama yapıp yağların bel fıtığı ve bel ağrılarına iyi geldiğini belirtti. Bayanların korkulu dünyasında bulunan karın ve bacak çatlakları içinde bitkisel çözüm elde edilmiştir.

Susam tohumları ile ayçicek yağı karışımını iki ay beklettikten sonra çatlaklarınızın bulunduğu bölgeye uygularsanız olumlu sonuç alabilirsiniz. Cilt güzelliği ve böbrekleri temizlemede maydonoz kürü önerilmiştir. Maydonoz daha birçok hastalığa iyi gelmekte ve besin değeri oldukça iyidir.

Cosmic bitkisel karışım tabletinin içindeki bitkiler: Funda yaprağı, Kiraz sapı, Kekik, Rezene,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir