Cilt BakımıGüzellik

Darphin Koyu Leke Kremi Melaperfect

27Görüntülenme

Güneşin ve ileri yaşların sebep olduğu koyu lekelerin canınızı sıkmasına izin vermeyin. Kozmetik bilimcilerin uzun yıllardır üstünde çalıştığı koyu renk lekeler artık inatçı bir sorun olmaktan çıkıyor. Son zamanlarda en çok konuşulan ürün ise, Darphin koyu leke kremi, fakat kremden sihirli bir değnekmiş gibi bahsedemeyiz. İlk kullanımdan itibaren azalma görülür ancak, gerçek sonuçlar almak için düzenli kullanmak ve 8 hafta beklemek gerekiyor.

 

Darphin Melaperfect Koyu Leke Kremi

Kremin formülünde kantaron özü, zerdeçal, salisilik asit ve güçlü antioksidanlar bulunuyor. Yumuşak ve ipeksi dokuludur. Ciltte yağlı bir his bırakmadan hızlıca emilir. Formül ilk kullanıldığında bile, güneş sonrasında oluşan koyu renk lekeleri ve melanini azaltarak koyu renk görünümlerini hafifletiyor.  Hücrelerin yenilenmesini sağlayan salisilik asit, aynı zamanda koyu renge sahip cilt hücrelerini de yok ediyor.

Kullanım Tavsiyesi: Darphin koyu leke kremi, düzenli olarak 8 hafta kullanın. Sabah ve akşam olmak üzere günde iki kez temiz cilde uygulamanız gerekiyor. doğru kullanım ile 8 hafta sonunda, cildinizde bulunan koyu renkli lekelerin %50 oranında kaybolduğunu görebilirsiniz.

1 Yorum

  • darphin leke kremi mi yoksa gunes kreminimi once yada sonra surmek lazim ne kadar beklemek lazim

Bir cevap yazın