Zayıflama

Fazla Kilolarınızdan Kurtulun

722Görüntülenme

İçindekiler

Bir insanın kilolarından yakınması ve vücudundan memnun olmaması kadar kötü bir şey yoktur. Hele de bu insan çok takan biri ise işler tamamen karışacaktır. Kilo almak ya da istenilen kiloda bir türlü olamamak insanları yıpratır ve depresyona sürükler. Her birinin hayali istedikleri fit görünümdeki vücuda kavuşmaktır.

İnsanlar hayalini kurdukları vücuda kavuşmak için birçok şey yapabilir. Ama bunlardan en bilindiği ve işe yarayanı diyettir. Son zamanlarda su diyeti oldukça ön planda. Su diyeti ile kısa zamanda azar azar kilo verebilirsiniz. Düzenli yaptığınızda birkaç ayda forma girebilirsiniz. Su diyetini öğünlerinize düzenli olarak yayın. Gece yatmadan önce 2 bardak su içerek başlayın.

Su İçin

Fazla Kilolarınızdan Kurtulun
Fazla Kilolarınızdan Kurtulun

Sabah kalktığınızda 1 bardak su için ve kahvaltınızı hazırlayın. Yağlı şeyler olmasın. Normal kahvaltılıkların yanında taze sıkılmış portakal suyu için. Ara öğünlerde 3 bardak su ya da doğal meyve suyu içebilirsiniz. Öğlen sebze çorbası ve sonrasında 2 bardak su, akşamda sağlıklı bir yemeğin ardından iki bardak su için

Bir cevap yazın