İnsanların her birinin istediği şey kusursuz, fit görünümlü bir vücuda sahip olmaktır. Aksi onlar için büyük sorundur. Kadını, erkeği hepsi için kilolu olmak adeta sonun başlangıcı demektir. Çünkü günümüzde kilolu insanlara karşı anlamsız bir algı oluştu. Genel olarak dalga malzemesi olarak kullanılan bu temiz insanlardan biriyseniz sıkı durun. Fazla kilolardan kurtulmanın vakti geldi.

fazla kilolar

fazla kilolar

Nasıl Kilo Verilir?

Beslenme programınızı ayarladıktan sonra geri sayıma başlayacaksınız. Çünkü beslenme programınızdaki yiyecekler ve o programda yer almayan diğer yiyecekler sizi istediğiniz fitliğe kavuşturacaktır. Öncelikli olarak abur cubur yiyecekleri hayatınızdan çıkarın. İçerdiği sağlıksız yağlar hem vücudunuza zararlı hem de kilo almaya meyilli gıdalardır.

nasıl kilo verilir

nasıl kilo verilir

Hamburger, pizza, döner ve benzeri gibi ürünleri uzun süre tüketmeyin. Sebzeye dayalı şeylere ağırlık verin. Sebze çorbasını günün her öğününde tüketin. Meyveyi de ara öğünlerde muhakkak yiyin. Ekmek diliminiz üçü geçmesin. Ara ara sahilde yürüyüşler yapın bu da iyi gelecektir. Bu yolları izleyerek kısa sürede kilo verebilir, istediğiniz vücuda kavuşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir