Zayıflama

Kavitasyon Yöntemi ile Zayıflama

277Görüntülenme

İçindekiler

Kavitasyon yöntemini kesin bir sonuç veren yöntemdir. Ameliyat yada hapla alakası yoktur. Kavitasyon bir nevi ultrason diyebiliriz. Ultrasona verilen ışın dalgalarını daha güclendirerek derinin 1-2 cm altına kadar etki sağlanır. Daha sonra derinin 1-2 cm altında ki yağları parçalara arıtarak o yağların o bölgeden atılmasını sağlamaktadır. Kavitasyon yöntemi hiçbir şekilde vücuda zarar vermemektedir. Aynı zaman da yemenizden de hiç bir şey kesmenize gerek kalmamaktadır. Düşünsenize hem istediğinizi yiyin hem de zayıflayın ne kadar muhteşem bir yöntem değil mi?

kavitasyon
kavitasyon

Kavitasyon bel, göbek ve basen bölgelerin uygulanmaktadır. Belirli seanslarla yapılmaktadır. Seansların sonucunda kesinlikle sizde hayal ettiğiniz vücuda kavuşacaksınız. Ultrasondan faydalanılan bir çok şey bulunmaktadır. Böbrek taşı bile kırmak için ultrason dalgalarından yararlanılmaktadır. Bu yöntem ışınlar aracılığı ile yağları ayırarak eritmektedir. Kısa süre içerisinde muhteşem bir fiziğe kesinlikle ulaşacaksınızdır. Ama kesinlikle bu yöntemi uygulatırken iyi bir ekip tarafından uygulanmasına dikkat edin. Yanlış işlemler sonucu sağlığınızda bir takım problemler oluşabilir.

Kavitasyon Fiyatları

Kavitasyon yontemi ile zayiflamaya secilen bolgeye gore fiyat degisikligi gostermekte. Secilen bolgenin buyuklugu fiyat ile dogru orantili olarka degisiyor. Kavitasyon yontemi ile fazla kilolarinizdan kurtulmak icin ortalama 5 seansa ihtiyaciniz olmakta…

Bir cevap yazın