Çok gerçekçi gelmese de kısa sürede zayıflama ve vücudu toksinlerden arındırmak mümkün. 3 gün boyunca düzenli olarak uygulamanız gereken bu diyet tarifi ile verilecek kilo tamamen kişinin metabolizmasına ve vücut ağırlığına bağlı olmakla birlikte vücudunuzdaki değişimi görünce sonuçtan memnun kalacaksınız.

Öncelikle tansiyon ve şeker gibi hastalıklara sahip olup olmadığınız ya da yatkınlığınız konusunda doktorunuzdan bilgi almalısınız. Genel anlamda vermek istediğiniz kiloya odaklansanız da ama önceliğiniz sağlıklı yaşamak olmalıdır.

Kısa Sürede Zayıflamak

Kısa Sürede Zayıflamak

Üç Günde Nasıl Zayıflanır?

Kilo vermek ve zayıflama konusunda olumlu değişimlere neden olacak 3 gün diyetini kesinlikle 3 günden fazla uygulamayın.

1. Gün
Sabahları güne ılık yeşil elma kompostosu ile başlanacak ve öğlene kadar ara ara tüketilecek. (3 adet kabuklu yeşil elma dilimlenerek 3-4 adet kabuk tarçın, 5-6 adet karanfil, 10-15 adet kuru üzüm. Bütün malzeme kaynatılıp ılık olarak tüketilecek)

Öğlen başlanacak olan lahana çorbası gece yatıncaya kadar belirli aralıklarla tüketilebilir. (5 yaprak beyaz lahana, 1 adet kuru soğan, yarım su bardağı yeşil mercimek yarım su bardağı pilavlık bulgur, yarım yemek kaşığı domates salçası ve az miktarda sıvıyağ)

Akşam, (5 yaprak beyaz lahana, 1 adet kuru soğan, yarım su bardağı yeşil mercimek, yarım su bardağı pilavlık bulgur, yarım yemek kaşığı domates salçası, az miktarda sıvıyağ)

2. Gün
Sabah, 2 adet salatalık ve 2 adet yeşil elma

Öğlen, içinde domates olmayan bol yeşil salata ve 6-7 kaşık yağsız yoğurt 2 saatte bir yeşil elma ve salatalık tüketilebilir.

Akşam, yarım kilo hafif haşlanmış kabak, 2-3 kaşık yağsız yoğurt ve yatmadan önce yeşil elma.

3.Gün
Güne 1 bardak az yağlı sütle başlayın. 2-3 adet ceviz içi ve yine ara öğün olarak yeşil elma.

Öğlen, zeytinyağı ile haşlanmış yarım kilo kadar kabak, 6-7 kaşık yağsız yoğurt ve ara öğün küçük bir kâse yağsız lor peyniri.

Akşam, soğan ya da sarımsakla pişirilmiş brokoli veya ıspanak yatmadan önce2-3 adet kivi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir