Cildinizde ki sorunlardan kurtulmadan iyi bir görüntüye, kuvvetli kapatıcılarla dahi sahip olamazsınız. Bu ürünlerle biraz olsun ve geçici olarak üstesinden gelebileceğiniz akneli veya akneye meyilli cildiniz için derhal etkili ve kalıcı bir çözüm bulmanız gerekir. İşte size zahmetsiz sahip olabileceğiniz bir öneri La Roche Posay Effaclar K Akneye yatkın ve yağlı cilt tipine sahip kişilerin gönül rahatlığıyla kullanabileceği bu ürün doktorların tavsiye listesinde bile yerini almış durumda. Cildinizde oluşmuş aknelerin giderilmesine ya da akneye yatkın ciltlerde oluşumunun un önlenmesinde oldukça etkili bir ürün.

La Roche

La Roche


La Roche Posay Effaclar K
kremini sabahları yüzünüzü temizledikten sonra uyguladığınızda cildinizi tahriş etmeden micro peeling etkisi gösteriyor. Akneleriniz için kullandığınız diğer ürünlerle birlikte bir yardımcı ürün gibi kullanmanız gereken ürün limonsu ve hafif bir kokuya sahip. Doktorunuzla birlikte danışıklı olarak karar vereceğiniz ürünler arasında kesinlikle olması gereken bir isim La Roche Posay Effaclar K Gözle görülür farklar görmek ve cildini profesyonel isimlere emanet etmek isteyenler için ideal bir ürün. Kozmetiklerin cildinizde gerçek etkilerini görmek istiyorsanız öncelikle sağlıklı bir cilt ile sağlıklı bir cilt için ise doğru bir ürün ile işe başlamanız gerekir.

La Roche Posay Effaclar K” Hakkında Yorumlar

 1. şeyma dedi ki:

  kremi sürdükten sonra akşama kadar yüzümüzde mi durcak? yoksa bi süre durduktan sonra mı yıkıcaz?

  1. admin dedi ki:

   merhaba seyma La Roche Posay Effaclar K urununu temiz cilde gunde 1 defa uygulayarak baslayabilirsin. Daha sonra cildin alismasi ile birlikte sabah aksam, ve daha sonrada sabah ogle aksam seklinde 3 kez uygulayabilirsin.
   Yuzune kremi iyice yedirerek ince bir tabaka seklinde surmelisin. Cildinde farkli bir reaksiyon gorursen (kuruma, pullasma vb) krem kullanmasini azaltarak birakabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir