Zayıflama

Sağlıklı Zayıflamak İsteyenler Buraya!

289Görüntülenme

Erkek ya da bayan fark etmeksizin fazla kilosu olan her insan zayıflamak ve normal bir fiziğe sahip olmak için birçok yol arar ve yönteme başvurur. Özellikle de bayanlar daha güzel ve çekici bir görünüme kavuşmak amacı ile bölgesel fazlalıklarından ya da genel olarak vücudunda biriken yağlardan kurtulmak ister.

sağlıklı zayıflama
sağlıklı zayıflama

Ülkemizde bu dertten muzdarip olan binlerce insan olduğunu hepimiz biliyoruz. Bu anlamda siz değerli okuyuculara birkaç tane önerilerde bulunmak istedik. Her şeyden evvel konu insan sağlığı temelli bir konu olduğu için karşınıza medya ya da çeşitli aracılıklar ile çıkan kısa sürede hızlı kilo verdiren diyetlere itibar etmemenizi öneririz. Eğer bir diyete başlayacaksanız size tavsiyemiz mutlaka öncesinde uzman bir doktora danışmanız olacak.

sağlıklı zayıflama ipuçları
sağlıklı zayıflama ipuçları

Zayıflamak İsteyenlere Birkaç İpucu

İlki sabah kalkar kalkmaz normal ısı da iki bardak su için. Katiyen yemeklerden önce su içmeyiniz. Saat 11.00 ile 16.00 arasında en büyük öğünü yemelisiniz.  Bu saatlerin dışında asla ekmek tüketmemelisiniz. Ayrıca her gün 30 dakika açık hava yürüyüşü yapmak hem psikolojik olarak rahatlatır hem de spor olur.

Bir cevap yazın