Diyet Önerileri

Ünlülerden Diyet Önerileri

313Görüntülenme

Birçok kadın; özellikle doğumdan sonra kilo verenler başta olmak üzere ünlü isimlerin nasıl kolayca ve kısa bir sürede kilo verdiğini merak eder. Çoğu kişi, her ne kadar ünlülerin maddi imkânlar ve estetik operasyonlar sayesinde bu kadar kolay kilo verdiğini düşünse de birçok ünlü isim, aksine yalnızca sağlıklı beslenme ve egzersizle de bunu başarabiliyor ve başkalarına yardımcı olması açısından diyet sırlarını açıklıyorlar. İşte ünlülerden diyet önerileri

ünlülerden diyet önerileri
ünlülerden diyet önerileri

Ünlüler Formda Kalmak için Neler Yapıyorlar?

Ekranda ya da podyumlarda her zaman formda ve güzel görünmesi gereken ünlü kadınlar, aslında hayatlarındaki birçok şeyden fedakârlık ediyor ve herkes gibi onlar da beslenme kısıtlamalarına maruz kalıyorlar. Bu kişilerden biri dünyanın en ünlü ve güzel mankenlerinden Adriana Lima. Kendisi canı bir şey çektiğinde hep küçük dilim ve küçük yudumlar aldığını, yalnızca o anki isteğini tatmin edip fazlasından uzak durduğunu söylüyor. Ve bunu alışkanlık haline getirmenin kısa sürede kilo verdirdiğini de belirtiyor.

ünlülerin tercihi
ünlülerin tercihi

Güzel oyuncu Jessica Alba da hem sağlık, hem de görünüm açısından sürekli sebze ve protein içerikli ürünler tüketip, şekerli gıdalardan uzak duruyor. Eğer canı tatlı bir şey çekerse sağlıklı olan ürünleri tükettiğini ve sporu hayatından hiç eksik etmediğini söylüyor. Jennifer Lopez ise, birçok ünlünün aksine yediklerini kısıtlamıyor ve canı ne isterse onu tükettiğini belirtiyor. Tabi bunun karşılığı olarak da bilindiği gibi bolca spor yapıp, dans ediyor.

Bir cevap yazın