Diyet Önerileri

Zayıflama Çayları Günde Kaç Bardak İçilmeli?

656Görüntülenme

Kilo almak, vermek, fit görünmek, formda kalmak maalesef günümüzde en çok konuşulan konular haline geldi. Özellikle de kadınlar söz konusu ise, konu başlıkları bellidir. Bir türlü fazla kilolarından kurtulamayan kadınların hayatlarının belli dönemlerinde sık sık uyguladığı diyet listeleri vardır. Birçokları da bu diyet listelerinin yanında destekleyici ürünleri de kullanıyor.

Peki, nedir bu destekleyici ürünler? İlk akla gelenlerden biri zayıflama çaylarıdır ki son günlerde oldukça popüler olmaya başladılar. Bu zayıflama çaylarına karşı uzmanlar sürekli uyarıyor. Özellikle sosyal medya üzerinden çığ gibi büyüyerek birçok insana ulaşan bu zayıflama çayları size olmayacak şeyler vaat edilerek satılmaya çalışılıyor. İçerisinde belki adını ilk kez duyduğunuz otların bulunduğu bu çayları tüketme sıklığınıza dikkat etmelisiniz.

Zayıflama Çayınızı Evde Kendiniz Hazırlayın

Zayıflama Çayları Günde Kaç Bardak İçilmeli?
Zayıflama Çayları Günde Kaç Bardak İçilmeli?

Her şeyden önce zayıflama çayınızı kendiniz evde de hazırlayabileceğinizi unutmayın. Marketten paket halinde aldığınız yeşil çayı diyetinizi desteklemek üzere tüketebileceğiniz gibi aktardan alacağınız bitki ve bitki köklerini de kaynatarak kendi çayınızı hazırlayabilirsiniz. Ancak burada önemli olan bu çayları gün içinde iki fincandan fazla tüketmemeye özen göstermenizdir.

Bir cevap yazın