Diyet

Zayıflama Hapı Aldatmacalarına Kanmayın

749Görüntülenme

Her yerde karşınıza çıkan zayıflama hapları maalesef birçok tüketici tarafından kabul görüyor. Sosyal paylaşım sitelerinde sıkça karşılaştığınız, farklı platformlarda da istemeseniz bile mutlaka reklamlarını gördüğünüz bu zayıflama haplarına karşı uzmanlar her fırsatta uyarıyor. Bir uzman doktorun sizi muayene edip ilaç yazma gereği duymadıktan sonra hiçbir ilacı ya da hapı kullanmamalısınız. Kaldı ki bu “zayıflama hapı” adı altıda satılan bir ürün ise, daha tedbirli yaklaşmalısınız.

Ayrıca siz kaç tane beslenme uzmanı ya da diyetisyen gördünüz, danışanlarına zayıflama hapı öneren ya da yazan. Bu tür hareketler tamamen aldatmacadan ibarettir. Özellikle kadınların kilo takıntısı olduğunu bilen bazı art niyetli insanlar bu durumu kendilerine kazanç kapısı olarak görmeye çalışıyorlar.

Kilonuzdan Memnun Değilseniz, Bir Beslenme Uzmanına Başvurun

Zayıflama Hapı Aldatmacalarına Kanmayın
Zayıflama Hapı Aldatmacalarına Kanmayın

Kadınların zayıf noktası olan kiloları onları çoğu kez daha fazlasını yapmaya itiyor. Daha zayıf olma, daha fit görünme, daha güzel görünme gibi her zaman bir tık fazlasını istiyor olmaları zaman zaman bu tip hatalara düşmelerine sebep oluyor.

Bir cevap yazın