Diyet Önerileri

Zayıflatan En Basit Detoks İçeceği

574Görüntülenme

Öyle çok pahalı zayıflama ilaçlarına ağır perhizlere de gerek yok aslında. Vücutta biriken yağ ve toksinleri  uzaklaştırarak kilo vermenize yardımcı olacak ve ödem atmanızı sağlayacak bir iksir mi arıyordunuz? Dünyanın en ekonomik ve basit detoks içeceğini şimdi sizlerle paylaşıyoruz. Evde bulunan bir iki malzemeyle hazırlayabileceğiniz bu özel karışımı zorlanarak değil, severek içeceğinize eminiz!

Detoks İçeceği Nasıl Hazırlanır?

Zayıflatan En Basit Detoks İçeceği
Zayıflatan En Basit Detoks İçeceği

Malzemelerimiz; dilimlenmiş 1 tane (eski) limon, 10-12 adet taze nane yaprağı, 1 dilimlenmiş salatalık ve 1 lt su. Akşam saatlerinde tüm malzemeleri ağzı kapaklı bir sürahiye koyuyoruz ve bir kenarda sabaha kadar bekletiyoruz. (Buzdolabı yada dışarıda olması fark etmiyor!)Bu süre içerisinde difüzyona uğrayan sebzeler sabaha vücudunuzda çalışmak için hazır olacak. Yalnız, her gün taze olarak tüketilmesi gerekiyor. İçemediğinizi ertesi güne saklamayın, yeniden hazırlayın!

Ne Kadar Kilo Verilebilir?

Gün içerisinde istediğiniz aralıkta tüketebileceğiniz zayıflatıcı detoks içeceğinizi öğünlerden önce almaya özen gösterirseniz daha etkili olur. İştah kontrolü sağlayarak daha fazla yiyecek tüketiminizi baskılar. Ne kadar kilo vereceğiniz tamamen size ve beslenme alışkanlıklarınıza bağlı. Tamamen doğal, yan etkisiz ve lezzetli olan bu içeceği 1 ay deneyerek 5-6 kg zayıflama başarılabiliyor. Üstelik çok fazlada kendinizi kasmadan. Ne dersiniz denemeye değmez mi?

Bir cevap yazın